HOME
Kościół Św. Trójcy
Sanktuarium Św. Rocha
Program Ziarno o Św. Rochu
Biuro parafilne
Cmentarz Parafialny
Osoby w Parafii
Liturgia słowa
Komentarze do Ewangelii
Grupy Duszpasterskie
Kapliczki w Mikstacie
Park Parafialny
Dobre Strony
Kamery z Kościoła
Mikstat 3DNowa pamiątka z naszego Diecezjalnego
Sanktuarium św. Rocha

25.10.2021r.


„Ponieważ Cię Bóg dał nam za Patrona, niechaj nas zawsze strzeże Twa obrona"( z pieśni).

     Od kilku lat na uroczystości odpustowe przygotowywane są pamiątki związane z naszym sanktuarium. Co prawda do odpustu jeszcze dość daleko, ale przecież jest tyle okazji, by obdarować naszych bliskich upominkiem. Mamy pewną propozycję obrazek, na którym znajduje się postać naszego niebieskiego patrona św. Rocha. Obrazek wykonany jest z niezwykłą starannością o każdy detal. Odtworzona została nawet struktura ramy. Tak często przyzywamy wstawiennictwa naszego patrona, więc na ramie obrazka zostało umieszczone wezwanie: „Święty Rochu, módl się za nami!”
     Na odwrocie obrazka znajduje się informacja: „Obraz św. Rocha z Diecezjalnego Sanktuarium w Mikstacie”. Obrazek jest tak przygotowany, że może być powieszony na ścianie, ale także dzięki dołączonej podpórce możemy go ustawić w dowolnym miejscu.
     Obrazek w cenie 40, 00 zł można nabyć w zakrystii. Istnieje także możliwość wysyłki obrazka. Można to uczynić pisząc na adres: parafia-mikstat@wp.pl
     Koszt wysyłki pokrywa osoba zamawiająca.
     Dochód ze sprzedaży obrazka zostanie przeznaczony na dalszy rozwój kultu św. Rocha w Diecezjalnym Sanktuarium w Mikstacie.


ZdjęciaCopyright (c) 2012 - 2021 Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Trójcy w Mikstacie