HOME
Kościół Św. Trójcy
Sanktuarium Św. Rocha
Biuro parafilne
Cmentarz Parafialny
Osoby w Parafii
Liturgia słowa
Komentarze do Ewangelii
Grupy Duszpasterskie
Kapliczki w Mikstacie
Park Parafialny
Dobre Strony
Kamery z Kościoła
Mikstat 3D











Intencje - Mszy św. 23 - 30.09.2018 r.

„Prawo Pańskie jest doskonałe i pokrzepia duszę” Ps 19,8



 Niedziela XXV OKRESU ZWYKŁEGO

  8 00  - 1/ śp. Kazimiera i Michał Sztukowscy, Rodziców obu stron.
            2/ śp. Stanisław (20r.), Marta, Tadeusz zaremba,
                Stanisłąw, Elżbieta, Stefan, Krzysztof Goliccy.

  9 30  - 1/ śp. Dorota Lipińska Narloch.
            2/ śp. Aniela, Józef Skoczylas, Cecylia, Stanisław Wieteccy,
                Halina, Stanisław Witkowscy.

11 00  - 1/ W intencji Siostry Bogusławy Gajowskiej – z okazji imienin.
            2/ śp. Roch (r). , Genowefa, Jan Witkowscy.

16 00  - śp. Jerzy Zaremba, rodziców obu stron.
            (Sanktuarium)



 Poniedziałek - Rocznica Poświęcenia Katedry

  7 00  - 1/ śp. Pelagia Kubasik - z intencji pogrzebowych.
            2/ śp. Sabina Szymczak - z intencji pogrzebowych.

18 00  - śp. Stanisław Mucha, Zdzisława Świtała, Stanisław Iwański, Pelagia Nowak,
            Marian Machoł, Antoni Zieliński, Lidia Rachuta, Józef Krawczyk,
            Stefan Stasierski - z intencji pogrzebowych



 Wtorek - Bł. Władysława z Gielniowa

  7 00  - 1/ śp. Marian Biegański – z intencji pogrzebowych.
            2/ śp. Helena Muskietorz – z intencji pogrzebowych.

18 00  - 1/ śp. Maria, Irena w rocznice śmierci, Józef Krzywańscy.
            2/ śp. Irena (2r.), Czesław (38r.) Bąk.



 Środa

  7 00  - 1/ śp. Sylwester Walas – z intencji pogrzebowych.
            2/ śp. Andrzej Pikiński – z intencji pogrzebowych.

18 00  - 1/ śp. Janina (2r.), Karol Zawada
            2/ śp. Teresa (r), Józef Szmaj(r.) – z intencji pogrzebowych.



 Czwartek

  7 00  - 1/ śp. Michał Matysek – z intencji pogrzebowych.
            2/ śp. Marian Lesiewicz – z intencji pogrzebowych.

18 00  - 1/ śp. Kazimierz i Wiktoria Klaga, Zofia Klaga.
            2/ sp. Jadwiga (r.), Antoni Duchalscy, Zygmunt Jakubowski.



 Piątek - Sw. Wacława - Dzień Adoracji

  7 00  - W intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz za zmarłych
            śp. Marta Dyba, Helena Lesiewicz, Janina Grzesiak, Irena Konop,
            Maria Babarowska, Józefa Sitek, Teresa Orłowska, Łucja Guździoł,
            Cecylia Latajka, Krystyna Wietecka, Sylwester Jakubowski,
            Łucja Jurga, Zdzisława świtała.

18 00  - 1/ śp. Józef (r.), Jan , Romania Nędzyńscy
            2/ śp. Henryk Ambroży (10r), Paweł, Waleria Ambroży,
                Tekla, Wilhelm Subocz.



 Sobota - Św. Michała, Gabriela i Rafała Archaniołów

  8 00  - śp. Władysław Gąsiorek – z intencji pogrzebowych.

15 00  - Msza św. ślubna: Ewelina Grzesiak i Damian Wypychowski

18 00  - 1/ Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę
                dla Szymona Wronki z okazji 1 r. urodzin.
            2/ Za Parafian



 Niedziela XXVI OKRESU ZWYKŁEGO

  8 00  - 1/ śp. Sylwester Monieta (13r.).
            2/ śp. Teresa Krawczyk (10 r.), Weronika, Józef, Jan Krawczyk.

  9 30  - śp. Helena (11 r.), Kazimierz Stawik Alicja Kuświk.

11 00  - śp. Józef Nowicki (30r.), rodziców obu stron.

16 30  - śp. Franciszek (10r.), Pelagia, Maria, Adam Jabłońscy, Ewa Działak.


Copyright (c) 2012 - 2018 Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Trójcy w Mikstacie