HOME
Kościół Św. Trójcy
Sanktuarium Św. Rocha
Biuro parafilne
Cmentarz Parafialny
Osoby w Parafii
Liturgia słowa
Grupy Duszpasterskie
Kapliczki w Mikstacie
Park Parafialny
Dobre Strony

Parafialny Bal Charytatywny

6_7.02.2016r.


     Coroczną tradycją w naszej parafii jest karnawałowy bal charytatywny nazywany „Biesiadą Mikstacką”, który odbywa się (już od jedenastu lat) w ostatnią sobotę karnawału. Tym razem wszyscy goście doskonale bawili się na wieczorku w zimową noc z 6 na 7 lutego 2016 roku przy muzyce zespołu „NICRAM”. Komorowska sala pękała w szwach, gdyż nasz parafialny bal cieszy się coraz większą popularnością.
     Jak co roku dużo radości dostarczyły konkursy, w których z pasją i wolą walki wystartowali przedstawiciele wszystkich stolików. Nie zabrakło też loterii fantowej, wspólnego śpiewu i innych atrakcji. Niewątpliwym atutem biesiady były niezwykle obfite i pyszne dania serwowane do samego rana przez kuchnię.
     Impreza, z której dochody zostaną przeznaczone na potrzebujących z naszej parafii, mogła odbyć się dzięki wielu ludziom dobrej woli, którzy bezinteresownie zaangażowali się w organizację balu. Należy tu wspomnieć parafialny zespół Caritas pod przewodnictwem księdza proboszcza, osoby przygotowujące salę, panie pracujące w kuchni, sponsorów, ofiarodawców fantów i wszystkich bawiących się na balu.
     Wystrzałowa zabawa trwała do białego rana, a jej uczestnicy już odliczają czas do „12. MIKSTACKIEJ BIESIADY”.Zdjęcia w GaleriiCopyright (c) 2012 - 2016 Parafia Św. Trójcy - Św. Rocha w Mikstacie