Pontyfikat Benedykta XVI dobiegł końca

28.02.2013r.

28 lutego o godz. 20:00 zakończył się pontyfikat Benedykta XVI. Ojcze Święty, dziękujemy Ci za osiem lat posługi Piotrowej, za każde słowo Twego nauczania, za ogłoszone Encykliki, za podróże Apostolskie, a zwłaszcza za pielgrzymkę do naszej Ojczyzny.
     Dziękujemy Ci, Ojcze Święty za beatyfikację Jana Pawła, za wielką miłość i życzliwość, którą obdarzałeś nas Polaków, za te słowa kierowane do nas w naszym języku. Dziękujemy, że Swoją decyzją pokazałeś nam niezwykłą pokorę, zaufanie Bogu i wskazałeś znaczenie i wartość modlitwy w życiu Kościoła. Dziękujemy za dar Roku Kapłańskiego, Rok Św. Pawła i niedawno ogłoszony Rok Wiary. Ojcze Święty nie sposób wyrazić słowami tego co serca czują.
Bóg zapiać!